22-а сесія VIII скликання від 07.07.2022 року

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку по Вигодянській сільській раді.
  1. Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
  1. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних  осіб – підприємців.
  1. Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку.
  1. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Вигодянської сільської ради
  1. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  1. Про зміну типів та найменувань закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області.
  1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради    № 968 -VIІI від 23 грудня  2021 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік” (15546000000)
  1. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради від 24 березня 2022 року № 1142 – VIII «Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради № 1140 – VIII від 04 березня 2022 року «Про затвердження Програми «Безпека громади» на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки»

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 24-VIІI від 23.12.2020 року  «Про затвердження соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території сільської ради»

1. Про відміну рішення № 554-VIII від 12.08.2021 р. «Про передачу ТОВ «РАСКЕРА» в тимчасове короткострокове користування на умовах оренди строком на 3 роки земельну ділянку, кадастровий номер 5121080700:01:002:0369, площею 0,8 га, для традиційних  народних промислів і підприємницької діяльності  розташованої на території Вигодянської сільської ради,  за адресою: Одеська область, Одеський район,  Вигодянська сільська рада, 1-й км дороги Вигода-Березань».