23-я сесія VIII скликання від 18.08.2022 року

1. Про виконання місцевого  бюджету  за  І-ше  півріччя 2022 року .
  1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради № 968 -VIІI від 23 грудня  2021 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік” (15546000000) .
  1. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради  № 1140 – VIII від 04 березня 2022 року  «Про затвердження Програми «Безпека громади»,  на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки»
  1. Про внесення змін до соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої  рішенням  сесії   сільської   ради  № 24 – VIII скликання від 23.12.2020 року.
  1. Про затвердження Програми підтримки постраждалих жителів Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано (пошкоджено)  внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру,спричиненої збройною агресією російської федерації на 2022 рік .
  1. Про продовження терміну дії контракту з директором Комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області.
  1. Про внесення змін до рішення сесії  Вигодянської сільської ради № 11 –VIII  від 07.12.2020 року «Про утворення виконавчого  комітету ради,  визначення його чисельності та затвердження  персонального складу» .
  1. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
  1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаватимуться через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
  1. Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів» .
  1. Про перейменування вулиць на території  сільської ради.
  1. Про затвердження плану оптимізації закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області
  1. Про внесення змін до рішення № 1148 від 03 червня 2022 року «Про затвердження ставок орендної плати за землі комунальної власності на території Вигодянської сільської  ради»
  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 346 від 25 травня 2022 року «Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян  на залізничному транспорті на 2022 рік»
  1. Про внесення змін до Заходів та додатків №1, № 2 Програми відшкодування  вартості медикаментів за пільговими рецептами по  Вигодянській  сільській раді Одеського району Одеської області на 2022 рік