24-а сесія VIII скликання від 23.09.2022 року

1. Про прийняття на баланс Вигодянської  сільської ради автомобіля  АЦ-40(130) 63Б (марка ЗІЛ, модель 431412)

1. Про утворення громадського формування з охорони громадського порядку та погодження статуту формування

1. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради  № 1140 – VIII від 04 березня 2022 року  «Про затвердження Програми «Безпека громади»,  на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки»

1. Про затвердження Програми підтримки  та соціального захисту внутрішньо- переміщених осіб на 2022-2023 роки

1. Про внесення змін до соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої  рішенням  сесії   сільської   ради  № 24 – VIII скликання від 23.12.2020 року;

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 235 -VІІI скликання від 08 квітня 2021 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки»;

1. Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на території  Вигодянської сільської ради на 2022-2023 роки

1. Про передачу дитячих майданчиків, що знаходяться у комунальній власності Вигодянської сільської ради, у господарське відання КП ВС «Водограй», КП «ВУЖКГ села Василівка»
  2. Про  взяття на баланс Вигодянської сільської ради дитячих майданчиків  з подальшою передачею у господарське відання  КП «ВУЖКГ села Василівка», КП «Кам'янське»,  КП ВС «Водограй»

1. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління відділу соціального захисту населення та Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради

1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №968 -VIІI від 23 грудня  2021 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік” (15546000000).
  2. Пояснювальна записка № 12 до рішення сесії  № 1215 від  23.09. 2022 року „Про внесення змін і доповнень до рішення сесії Вигодянської   сільської  ради № 968 -VIІI  від 23 грудня 2021 р. „Про місцевий бюджет Вигодянської  сільської  ради Одеського району Одеської області  на 2022 рік
  3. Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів»

1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області з філіями

1. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області

1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання   питної води для комунального підприємства «Вигодянський сількомунгосп «Водограй»

1. Про затвердження розпоряджень по Вигодянській сільській раді, прийнятих в міжсесійний період та наказів по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.

1. Про передачу гр. Яковенко Євгенії Василівні в тимчасове короткострокове користування на умовах оренди строком на 1 рік земельну ділянку, кадастровий номер 5121081700:-2:002:0601, площею 0,1654 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський, село Вигода, вулиця Космонавтів, 64.