27-а сесія VIII скликання від 24 листопада 2022 року

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 968-VIII скликання від  23 грудня 2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік»;
  1. Про внесення змін до Програми «Безпека громади» на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки».
  2. Про внесення  змін до рішення Вигодянської сільської ради №1171-VІІІ від 18 серпня 2022 року «Про затвердження Програми підтримки постраждалих жителів Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири)  яких може бути зруйновано (пошкоджено)  внаслідок надзвичайної ситуації  воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації на 2022 рік».
  3. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради № 235 – VIII  від 08 квітня 2021 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних  підприємств Вигодянської сільської ради  на  2021-2023 роки»;
  4. Про затвердження Програми « Про використання коштів, що надходять до бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2022-2026 роки».
  5. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг,які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
  6. Про внесення змін та затвердження Статуту КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства с.Василівка»  у новій редакції.
  7. Про затвердження плану діяльності сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік;
  8. Про присвоєння сільському голові чергового рангу  посадової особи місцевого самоврядування.
  9. Земельні питання.