28-а сесія VIII скликання від 22 грудня 2022 року

1. Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2023 рік.

- Додаток 1 до місцевого бюджету Вигодянської сільської ради на 2023 рік;

- Додаток 2 до місцевого бюджету Вигодянської сільської ради на 2023 рік;

- Додаток 3 до місцевого бюджету Вигодянської сільської ради на 2023 рік;

- Додаток 5 до місцевого бюджету Вигодянської сільської ради на 2023 рік;

- Додаток 7 до місцевого бюджету Вигодянської сільської ради на 2023 рік;

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 968-VIII скликання від  23 грудня 2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік».
  2. Про дострокове припинення дії соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території  населення Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».
  3. Про затвердження «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення Вигодянської сільської ради на  2023-2025 роки»
  1. Про затвердження «Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів, учасників  війни, членів сімей загиблих учасників війни, осіб, що приймали участь у захисті територіальної цілісності України проти російської федерації, на 2023-2025 роки».
  1. Про затвердження «Програми соціальної підтримки військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби під час воєнних дій за незалежність України та членів їх сімей на 2023 р.».
  2. Про затвердження Програми «Про надання громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають в населених пунктах Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області,одноразової грошової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем опалення житлового приміщення (житлового будинку, квартири) у 2023 році на період дії воєнного стану на території України».
  1. Про внесення змін до «Програми підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб на 2022-2023 роки».
  2. Про затвердження  Положення «Про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян Вигодянської сільської ради.
  1.  Про затвердження Програми «Забезпечення сімейної та гендерної політики, протидії домашньому насиллю та торгівлі людьми на території Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки».
  2. Про затвердження Програми підтримки обдарованих дітей Вигодянської сільської ради на 2023 -2027 роки.
  3. Про затвердження Програми  «Безбар’єрна Одещина» Вигодянської  сільської ради  на 2023- 2025 роки.
  4. Про затвердження Програми «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки».
  1. Про затвердження Програми підтримки постраждалих жителів Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано (пошкоджено)  внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру,спричиненої збройною агресією російської федерації на 2023 рік.
  2. Про перейменування вулиць на території  Вигодянської  сільської ради.
  1. Про затвердження Програми  «Про підготовку молоді до служби в Збройних Силах України у Вигодянській сільській раді на 2023 рік».
  1. Про затвердження  Програми фінансової підтримки військових частин, дислокованих на території Вигодянської сільської ради в Одеській області на 2023 рік.
  2. Про затвердження Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами по  Вигодянській сільській раді Одеського району Одеської області на 2023 рік.
  3. Про надання іншої субвенції  загального фонду з місцевого бюджету Вигодянської сільської ради Усатівській сільській раді на відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2023 рік.
  1.   Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі «Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.
  2. Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі «Безпека громади  на території Вигодянської  сільської  ради на 2022 – 2024 роки”.
  3. Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі «Благоустрій населених пунктів  на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.
  4.     Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі „ Розвиток культури  на території Вигодянської  сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.
  5.  Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі „ Розвиток фізичної культури і спорту на території Вигодянської сільської  ради на 2021-2023 роки».
  6. Про затвердження  розподілу коштів на 2023 рік по Програмі «Фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.
  7. Про затвердження розпоряджень по Вигодянській сільській раді та наказів по управлінню освіти, культури, молоді та спорту сільської ради прийнятих з 23 вересня 2022 року по теперішній час.
  8. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів.
  9. Різне.