A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вигодянська громада
Одеська область, Одеський район

31-а сесія VIII скликання від 02 березня 2023 року

 1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)
 2. Пояснювальна записка до рішення сесії Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)
 3. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Вигодянської сільської ради на 2023 рік
 4. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради
 5. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації  з громадськістю з питань, віднесених до компетенції  органів місцевого самоврядування у Вигодянській сільській раді.
 6. Про внесення змін до  складу виконавчого  комітету ради, визначення його  чисельності та затвердження  персонального складу.
 7. Про виконання Програми «Про надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають  соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території  Вигодянської сільської ради» за 2021-2022 роки.
 8. Про виконання Програми «Розвитку культури на території Вигодянської сільської ради за 2022 рік».
 9. Про виконання Програми «Розвитку фізичної культури і спорту на території Вигодянської сільської ради за 2022 рік»
 10. Про виконання «Програми підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб» за 2022 рік
 11. Про виконання Програми « Про підготовку молоді до служби в Збройних Силах України по Вигодянській сільській раді» за 2021-2022 роки. 
 12. Про затвердження Програми « Про організацію заходів поховання померлих ( загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Вигодянській сільській раді» у 2023 році
 13. Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету Вигодянської сільської ради Усатівській сільській раді на відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2023 рік
 14. Про внесення змін до Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами по Вигодянській сільській раді Одеського району Одеської області на 2023 рік
 15. Про внесення змін до «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки». 
 16. Про внесення змін до Програми «Надання  соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки»
 17. Про внесення змін до «Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів, учасників війни, членів сімей загиблих учасників війни, осіб, що приймали участь у захисті територіальної цілісності України проти російської федерації, на 2023-2025 роки». 
 18. Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Вигодянської сільської ради Біляївської району Одеської області на 2021-2024 роки.
 19. Про внесення змін та доповнень до рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку по Вигодянській сільській раді» № 1156-VIII скликання від 27 липня 2022 року. 
 20. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) площею 0,2217 га, та безоплатну передачу  гр. Житковій Аксенії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка розташована за адресою: Одеська область,  Одеський район, село Петрове,  вулиця Новоселів, 25
 21. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,1752 га, та безоплатну передачу  гр. Ратушняк Натальї Леонідівні та гр. Антонецькому Леоніду Леонідовичу  у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове,  вулиця Новоселів, 16.
 22. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1513 га, та безоплатну передачу гр. Черватюк Тамарі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, село Вигода,  вулиця Ювілейна, 39.
 23. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Раділовій Марії Іванівні земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Одеський район, село Василівка, вулиця Калинова, 12.
 24. Про добровільну відмову від права постійного користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства громадянина Лапенка Олександра Івановича.
 25. Різне.
 26. Про внесення змін до Положення про Відділ соціального захисту населення Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської  області

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь