33-а сесія VIII скликання від 18 травня 2023 року

1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської  ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000).
  2. Пояснювальна записка №5 до проекту рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)"
  3. Пояснювальна записка №6 до проекту рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)"
  4. Додаток 1 до проєкту рішення
  5. Додаток 2 до проєкту рішення
  6. Додаток 3 до проєкту рішення
  7. Додаток 5 до проєкту рішення
  8. Додаток 6 до проєкту рішення
  9. Додаток 7 до проєкту рішення
  10. Про внесення  змін до структури виконавчих органів Вигодянської  сільської ради,     загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів
  11. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».
  12. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг  із сплати  земельного податку по  Вигодянській сільській раді».
  13. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок  зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
  14. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради «Про встановлення податку на майно  в частині транспортного податку».
  15. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Вигодянської сільської ради».
  16. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного  податку для фізичних-осіб підприємців».
  17. Про внесення змін до Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів, учасників війни, членів сімей загиблих учасників війни, осіб, що  приймали  участь у захисті територіальної цілісності України проти російської федерації на 2023-2025роки».
  18. Про  внесення змін до «Програми підтримки та соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб на 2023 роки».
  19. Про внесення змін до «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Вигодянської сільської  ради на 2021-2023роки».
  20. Про внесення змін  до  Програми фінансової підтримки військових частин,  дислокованих на території Вигодянської  сільської ради в Одеській області на 2023 рік.
  21. Земельні питання