34-а сесія VIII скликання від 06 липня 2023 року

1. Про виконання місцевого бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за  перше півріччя 2023 року.
  2. Пояснювальна записка до рішення "Про виконання місцевого бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за перше півріччя 2023 року".
  3. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік» (15546000000).
  4. Пояснювальна записка до рішення сесії сільської ради
  5. Додаток № 1
  6. Додаток № 2
  7. Додаток № 3
  8. Додаток № 5
  9. Додаток № 6
  10. Додаток № 7
  11. Про встановлення акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
  12. Про встановлення ставок та пільг  із сплати  земельного податку по  Вигодянській сільській раді.
  13. Про встановлення ставок  зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  14. Про встановлення податку на майно  в частині транспортного податку.
  15. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Вигодянської сільської ради.
  16. Про встановлення фіксованих ставок єдиного  податку для фізичних-осіб підприємців.
  17. Про Координаційний центр підтримки  цивільного населення при Вигодянській  сільській раді .
  18. Про  прийняття у комунальну власність Вигодянської сільської ради зупинок громадського транспорту, що розташовані по вулиці Миру  с. Петрове  та по вулиці Шилова с.Вигода.
  19. Про надання згоди на прийняття  з державної у комунальну власність Вигодянської сільської територіальної громади  пожежного автомобіля  АЦ-40(4314) 63Б, спеціальний, марка ЗИЛ, тип (модель) 431412, номер шасі Р3364397, 1993 року випуску.
  20. Про створення опорних  закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради  Одеського району Одеської області .
  21. Про зміну типів та найменувань закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області .
  22. Про внесення змін до «Програми  розвитку культури на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».
  23. Про внесення змін до Положення «Про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян Вигодянської сільської ради».
  24. Про внесення змін до «Програми «Розвиток фізичної  культури і спорту на території Вигодянської сільської ради на 2021- 2023 роки».
  25.  Про внесення змін до «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки».
  26. Про внесення змін до Програми «Оздоровлення  та  відпочинок дітей» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».
  27. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023рр.».
  28. Про внесення змін до «Програми благоустрою населених пунктів на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023роки» .
  29. Про внесення змін до «Програми підтримки постраждалих жителів Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано (пошкоджено)  внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру,спричиненої збройною агресією російської федерації на 2023 рік».
  30. Про внесення змін до  «Програми  національно-патріотичного  виховання  дітей та молоді Вигодянської сільської ради на 2021-2025 роки».
  31. Про внесення змін до структури та загальної чисельності комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради  Одеського району   Одеської області з філіями.
  32. Про внесення змін до рішення № 36-VIII скликання від 23 грудня 2020 року «Про утворення старостинських  округів та затвердження Положення про старосту».
  33. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости в старостинських округах Вигодянської сільської ради.
  34. Про внесення  змін до структури виконавчих органів Вигодянської  сільської ради,     загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів
  35. Про набуття повноважень у сфері Державної  реєстрації речових прав на нерухоме майно та  їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  36. Про скасування рішення № 1362 –VIII скликання   від 12 квітня 2023 року «Про перейменування зупиночного   пункту «Жовтневий»».
  37. Про перейменування зупиночного пункту «1481 км».
  38. Про надання щорічної основної та додаткової відпустки сільському голові..
  39. Земельні питання.
  40.  Різне.