36-а сесія VIII скликання від 25 вересня 2023 року

1. Про перейменування вулиць на території Вигодянської сільської ради.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік» (15546000000).

- Пояснювальна записка до " Про внесення змін і доповнень до рішення сесії сільської ради № 1279 від 22 грудня 2022 року

- Додаток № 1

- Додаток № 2

- Додаток № 3

- Додаток № 5

- Додаток № 6

- Додаток № 7

3. Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

4. Про внесення змін до  Програми підтримки ЗСУ, підрозділів територіальної оборони, добровольчих формувань,  прикордонних загонів Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових  діях, пов'язаних з захистом незалежності,  суверенітету та  територіальної цілісності України на 2022-2024рр.

5. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які  надаватимуться через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.

6. Про внесення змін до Програми «Про організацію заходів  поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Вигодянській сільській раді» у 2023році

7. Про внесення змін до «Програми соціального захисту ветеранів війни та інших осіб пільгових категорій на 2023-2025роки»

8. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки військовослужбовців, мобілізованих осіб для проходження військової служби під час воєнних дій за незалежність України та членів їх сімей на 2023р

9. Про внесення змін до Програми «Надання  соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки»

10. Про затвердження Порядку донарахування в межах норм споживання щомісячної матеріальної допомоги (в розмірі 50%) на оплату житлово-комунальних послуг, а саме водопостачання членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників i Захисниць України

11. Про внесення змін до «Програми соціальної підтримки малозахищених верств  населення Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки»

12.       Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки , затвердженої рішенням  Вигодянської сільської ради № 235 – VIII від 08 квітня 2021 року .

13.       Про внесення змін до Програми «Благоустрій населених   пунктів  на  території Вигодянської   сільської  ради на 2021 – 2023 роки”, затвердженої рішенням  Вигодянської сільської ради № 28 – VIII від 23 грудня 2020 року .

14.       Про передачу на баланс Управлінню освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради матеріальних цінностей (транспортного засобу)

15.       Про  встановлення  вартості  харчування  дітей  у  закладах дошкільної освіти  Вигодянської сільської ради у 2023 році

16.       Про затвердження штатних розписів  закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області

17.       Про безоплатне прийняття у комунальну  власність  громади, в особі Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області майна зі спільної власності  територіальних громад, селищ, міст Одеської області.

18.       Про затвердження на посаду старости Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської роади.

19.       Про затвердження Порядку розгляду  електронних петицій адресованих Вигодянській сільській раді та її виконавчим органам.

20.  Земельні питання.

21. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії  Вигодянської сільської ради №30-VІІІ від 23.12.2020р «Про затвердження Програми «Розвиток фізичної культури і спорту на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023роки» .

22.       Про внесення змін та доповнень до рішення сесії  Вигодянської сільської ради №621-VІІІ від 08.10.2021р «Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023роки»

23.      Про внесення змін до «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування , в т.ч. місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Вигодянської сільської ради на 2021-2023роки»