42-а сесія VIII скликання від 11 березня 2024 року

 1. Про звіти старостів старостинських округів Вигодянської сільської ради про проведену роботу за 2023рік. 
 2. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1593-VIІI від 22 грудня  2023року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громадина 2024рік” (1554600000). 
 3. Додаток 1
 4. Додаток 2
 5. Додаток 3
 6. Додаток 5
 7. Додаток 6
 8. Додаток 7
 9. Про внесення змін до  Програми підтримки ЗСУ, підрозділів  територіальної оборони, добровольчих формувань,  прикордонних  загонів Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових  діях, пов'язаних з захистом незалежності,  суверенітету та  територіальної цілісності України на 2022-2024рр.(зі змінами) 
 10. Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету  Вигодянської сільської ради  у вигляді міжбюджетного трансферту до військової частини _________
 11. Про внесення змін до Програми благоустрою  населених пунктів на території Вигодянської сільської ради на 2024-2025роки. 
 12. Про затвердження  управлінських рішень, що стосуються   забезпечення  безперебійного   функціонування  бюджетної  сфери  Вигодянської  сільської  територіальної громади  у період воєнного стану. 
 13. Про зміни до програми  «Підтримка  обдарованих дітей Вигодянської сільської ради на 2023-2027 рр. 
 14. Про зміни до Програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на території Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки
 15. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки військовослужбовців, мобілізованих осіб для  проходження військової служби під час воєнних дій за незалежність України  та членів їх сімей на 2023-2024роки (зі змінами). 
 16. Про внесення змін до Переліку  адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради
 17. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку  Вигодянської сільської ради на 2024 рік. 
 18. Про затвердження Програми розвитку безбар’єрного простору на території Вигодянської   сільської ради на 2024-2027 роки. 
 19. Про затвердження основних завдань та  Плану заходів цивільного захисту Вигодянської територіальної громади на 2024 рік. 
 20. Додаток № 1
 21. Додаток № 2
 22. Додаток № 3
 23. Додаток № 4
 24. Додаток № 5
 25. Про умови оплати праці працівників комунальних підприємств сільської ради..
 26. Про затвердження структури  та  штатних розписів комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2024 рік.
 27. Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Вигодянської територіальної громади, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, затвердження умов оренди майна та оголошення аукціонів. .
 28. Про передачу основних засобів та необоротних активів,  малоцінних та швидкозношувальних предметів з балансу Вигодянської сільської ради на баланс Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна,  цивільного захисту,  мобілізаційно роботи Вигодянської сільської ради. 
 29. Про затвердження Положення про порядок  проведення інвестиційних конкурсів на території населених пунктів Вигодянської сільської територіальної громади
 30. Про надання дозволу на прийняття в дар екскаватора   комунальному підприємству «Кам’янське» Вигодянської  сільської ради. 
 31. Про затвердження Порядку взаємодії виконавчих органів, структурних підрозділів,   комунальних підприємств, установ та організацій, старостів Вигодянської сільської ради з визнання спадщини відумерлою
 32. Про перейменування вулиць в населених пунктах Вигодянської сільської ради. 
 33. Про внесення змін до рішення  № 974 -VІІІ від 23 грудня 2021 року  «Про  упорядкування   умов оплати праці  посадових  осіб  Відділу соціального захисту населення»  та затвердження  в новій редакції в зв’язку зі зміною назви та організації  преміювання Відділу. 
 34. Про внесення змін, що стосуються організації преміювання в Положенні  про преміювання посадових осіб  Служби у справах дітей Вигодянської сільської ради та затвердження  його  новій редакції. 
 35. Про внесення змін, що стосуються організації преміювання  в Положенні  про преміювання посадових осіб фінансового  управління Вигодянської   сільської ради та затвердження його в новій редакції. 
 36. Про надання частини  невикористаної  відпустки Вигодянського сільського голови за 2021р та частини щорічної основної відпустки за 2023рік. 
 37. Земельні питання
 38. Про внесення змін до «Програми підтримки  внутрішньо переміщених осіб на 2024 рік» .
 39. Про внесення змін до Регламенту Вигодянської  сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь