Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб”єктів господарювання, їх об”єднань 19 травня 2023 року на  офіційному сайті сільської ради в підрозділі «Регуляторна діяльність» - «Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу за 2023 рік» опубліковані  проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторних впливів —

1)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

2)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг  із сплати  земельного податку по  Вигодянській сільській раді».

3)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок  зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

4)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради «Про встановлення податку на майно  в частині транспортного податку».

5)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Вигодянської сільської ради».

6)         Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного  податку для фізичних-осіб підприємців». Про затвердження ставок орендної плати за  землі комунальної власності на території  Вигодянської сільської  ради ”

        Вказані регуляторні акти приймаються з метою врегулювання земельних відносин, стимулювання ефективного використання землі на засадах ринкової економіки та збільшення надходжень до сільського бюджету.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу у письмовій формі будуть прийматись зазначеним  відділом протягом місяця з дня їх опублікування ( з 19.05.2023 р. по 19.06.2023р.) або на електронну адресу  selovugoda@ukr.net

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь