Проєкти на 33-є засідання чергової сесії сільської ради 18 травня 2023 року

 1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000).
 2. Пояснювальна записка №5 до проекту рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)"
 3. Пояснювальна записка №6 до проекту рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року „Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік” (15546000000)"
 4. Додаток 1 до проєкту рішення
 5. Додаток 2 до проєкту рішення
 6. Додаток 3 до проєкту рішення
 7. Додаток 5 до проєкту рішення
 8. Додаток 6 до проєкту рішення
 9. Додаток 7 до проєкту рішення
 10. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»
 11. Аналіз регуляторного впливу
 12. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг  із сплати  земельного податку по  Вигодянській сільській раді»
 13. Аналіз регуляторного впливу
 14. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення ставок  зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
 15. Аналіз регуляторного впливу
 16. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради «Про встановлення податку на майно  в частині транспортного податку»
 17. Аналіз регуляторного впливу
 18. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Вигодянської сільської ради»
 19. Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного  податку для фізичних-осіб підприємців»
 20. Про затвердження ставок орендної плати за землі комунальної власності на території  Вигодянської сільської  ради.
 21. Про внесення  змін до структури виконавчих органів Вигодянської  сільської ради,     загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів
 22. Про внесення змін  до  Програми фінансової підтримки військових частин,  дислокованих на території Вигодянської  сільської ради в Одеській області на 2023 рік.
 23. Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету  Вигодянської сільської ради  у вигляді міжбюджетного трансферту військовій частині.
 24. Земельні питання
 25. Різне.
 26. Про внесення змін до «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Вигодянської сільської  ради на 2021-2023роки»

 27. Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету Вигодянської сільської ради у вигляді міжбюджетного трансферту військовій частині 3014НГУ

 28. Про внесення змін до Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів, учасників війни, членів сімей загиблих учасників війни, осіб, що  приймали  участь у захисті територіальної цілісності України проти російської федерації на 2023-2025роки»;

 29. Про  внесення змін до «Програми підтримки та соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб на 2023роки»

 30. Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель Вигодянської сільської ради на 2023р.;

 31. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1320 га, та безоплатну передачу гр. Канюк Миколі Мироновичу для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, село Кам’янка,  вулиця Кишинівська, 3

 32. Про звернення депутатів Вигодянської сільської ради до ДП «Служба автомобільних доріг» щодо ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160511 Курган-Березань-Вигода

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь