Проєкти на 35-е засідання позачергової сесії сільської ради 17 серпня 2023 року

1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269 -VIІI від 22 грудня 2022 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2023 рік» (15546000000).
  2. Додаток № 1
  3. Додаток № 3
  4. Додаток № 5
  5. Додаток № 6
  6. Додаток № 7
  7. Пояснювальна записка до проекту рішення сесії сільської ради
  8. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради № 1140- VIІI від 04 березня 2022 року « Про затвердження Програми «Безпеки громади», на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки».
  9. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради № 1367 – VIІI від 12 квітня 2023 року « Про затвердження Програми підготовки об’єктів комунальної власності до опалювального сезону та заходи з енергозбереження на 2023-2025 роки».
  10. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023рр.».
  11. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
  12. Про відміну рішення №  1467-VIII від 06.07.2023 року «Про надання дозволу гр. Яковенко Олександру Петровичу на розробку проекту землеустрою і подальшого укладання договору оренди земельної ділянки площею 0,0393 га, терміном на 10 років для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове,  вулиця Миру будинок 15, приміщення 1.
  13. Про надання дозволу гр. Яковенко Олександру Петровичу на розробку проекту землеустрою і подальшого  укладання договору оренди земельної ділянки   площею 0,0393 га терміном на 10 років для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру, будинок  15, прим. 3.
  14. Про надання дозволу гр. Воронюк Михайлу Олексійовичу на розробку проекту землеустрою і подальшого укладання договору оренди земельної ділянки  площею 0,4285 га строком на 10 років для іншого сільськогосподарського призначення(для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель) за адресою: Одеська область, Одеський район,село Василівка, вулиця Центральна, будинок 1-ж.
  15. Про надання дозволу гр. Мартинюк Володимиру Васильовичу на розробку проекту землеустрою і подальшого укладання договору оренди земельної ділянки площею 0,3345 га строком на 10 років для іншого сільськогосподарського призначення(для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель)за адресою: Одеська область, Одеський район, село Секретарівка, вулиця Зелена, 24.
  16. Про надання дозволу гр. Остапенко Володимиру Васильовичу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років орієнтовною площею 0,6 га, для ведення індивідуального городництва за адресою: Одеська область, Одеський район, село Червоно Гірка
  17. Про надання дозволу гр. Остапенко Наталії Анатоліївні на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років орієнтовною площею 0,6 га, для ведення індивідуального городництва за адресою: Одеська область, Одеський район, село Червоно Гірка.