Проєкти на 37-е засідання позачергової сесії сільської ради 26 жовтня 2023 року

1. Про виконання місцевого бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
  2. Пояснювальна записка "Про виконання місцевого бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
  3. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради № 1269 -VIІI від 22 грудня  2022 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громадина 2023 рік” (1554600000).
  4. Пояснювальна записка
  5. Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів».
  6. Про надання відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, мобілізаційної роботи Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області статусу юридичної особи публічного права та затвердження Положення про відділ у новій редакції.
  7. Про зміну назви «Відділ бухгалтерського обліку  виконавчого комітету Вигодянської  сільської ради» на  «Відділ  бухгалтерського обліку, звітності та економічного розвитку виконавчого   комітету Вигодянської сільської ради».
  8. Про зміну назви юридичної особи – Відділу соціального захисту населення Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області та затвердження Положення Відділу у новій редакції.
  9. Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади, в особі Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області, майна зі спільної власності територіальних громад, селищ, міст Одеської області.
  10. Акти приймання-передачі
  11. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
  12. Про внесення змін до «Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті на 2023-2025 роки».
  13. Про внесення змін до «Програми підтримки  та соціального захисту  внутрішньо переміщених осіб на 2023 роки».
  14. Про внесення змін до Програми «Безпека громади»  на  території Вигодянської  сільської   ради 2022-2024 роки».
  15. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».
  16. Про внесення змін до Програми «Благоустрій населених   пунктів  на  території Вигодянської   сільської  ради на 2021 – 2023 роки».
  17. Про внесення змін до «Програми підтримки постраждалих жителів Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано (пошкоджено)  внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру,спричиненої збройною агресією російської федерації на 2023 рік».
  18. Про  повернення вуличного освітлення  с. Вигода з оперативного управління КП «Вигодянський сількомунгосп  «Водограй» до Вигодянської сільської ради.
  19. Про передачу з балансу Управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради на баланс КП «Вигодянський сількомунгосп Водограй» матеріальних цінностей ( транспортного засобу).
  20. Земельні питання
  21. Різне.
  22. Про реструктуризацію та зміну назви «Відділу документообігу,  правової, кадрової,  інформаційної, загально-організаційної роботи» виконавчого  комітету Вигодянської сільської ради на «Відділ загально-організаційної роботи» виконавчого комітету Вигодянської сільської ради