Проєкти на 43-е засідання чергової сесії сільської ради 19 квітня 2024 року

 1. Про звіт Вигодянського сільського голови про підсумки роботи за 2023 рік.
 2. ЗВІТ ВИГОДЯНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА ПІДСУМКАМИ 2023 РОКУ

 3. Про роботу дільничних офіцерів поліції щодо боротьби  із злочинністю та охорони громадського порядку   на території сільської ради.
 4. Про виконання місцевого бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за І-й квартал 2024 року
 5. Звіт  про виконання бюджет Вигодянської сільської територіальної громади за  I квартал  2024 року
 6. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1593-VIІI від 22 грудня  2023 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громадина 2024рік” (1554600000).
 7. Пояснювальна записка до проекту рішення
 8. Про створення комісії з розгляду скарг щодо прийнятих адміністративних актів, процедурних рішень, дій чи бездіяльності Вигодянської сільської ради, Вигодянського сільського голови, виконавчих органів ради з питань реалізації власних повноважень місцевого самоврядування
 9. Про затвердження Порядку взаємодії виконавчих органів,  структурних підрозділів апарату Вигодянської сільської  ради та її виконавчого комітету, комунальних підприємств,  установ, організацій, старост та державних реєстраторів щодо виявлення, обліку та передачі безхазяйного нерухомого  майна у власність Вигодянської сільської територіальної громади
 10. Про передачу на баланс Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, мобілізаційної роботи Вигодянської сільської ради матеріальних цінностей (транспортного засобу).
 11. Про затвердження сільської комплексної програми «Реформування системи шкільного харчування на території Вигодянської сільської ради на 2024-2027 роки»
 12. Про внесення змін до Положення «Про порядок надання  одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам,  які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян Вигодянської сільської ради.
 13. Про затвердження «Програми підтримки  малого та середнього підприємництва на території Вигодянської сільської ради на 2024-2025 роки»
 14. Про перейменування вулиці Івана Загороднюка у селі Вигода Вигодянської сільської територіальної громади.
 15. Про  внесення змін до Положення про преміювання, встановлення надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради
 16. Про внесення  змін  до  рішення  сесії сільської ради № 35-VIII  «23» грудня 2020 року «Про  умови  оплати  праці  працівників  управління  освіти,  культури, молоді  та спорту  Вигодянської  сільської ради».
 17. Про внесення змін до  Програми підтримки ЗСУ, підрозділів  територіальної оборони, добровольчих формувань,  прикордонних  загонів Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових  діях, пов'язаних з захистом незалежності,  суверенітету та  територіальної цілісності України на 2022-2024рр.(зі змінами).
 18. Про внесення змін до Програми благоустрою  населених пунктів на території Вигодянської сільської ради на 2024-2025роки.
 19. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2024-2025рр
 20.  Про внесення змін  до  Програми цивільного захисту,  техногенної та пожежної безпеки Вигодянської  сільської ради  Одеського району  Одеської області на 2021 - 2024 роки.
 21. Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету  Вигодянської сільської ради  у вигляді міжбюджетного трансферту до Одеського РУ ГУ ДСНС України  в Одеській області.
 22. Про внесення змін до Переліку  адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради.
 23. Про встановлення розміру частки прибутку  (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності 
 24. Земельні питання.
 25. Різне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь