Проєкти на 44-е засідання чергової сесії сільської ради 13 червня 2024 року

 1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1593-VIІI від 22 грудня 2023 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громади на 2024рік” (1554600000). 
 2. Пояснювальна записка  до проєкту рішення Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1593-VIІI від 22 грудня 2023 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громади на 2024рік” (1554600000). 
 3. Про передачу основних засобів та необоротних активів,  малоцінних та швидко-зношувальних предметів з балансу  Вигодянської сільської ради на баланс Відділу містобудування,  архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна,  цивільного захисту, мобілізаційно роботи Вигодянської сільської ради
 4. Акт приймання-передачі 
 5. Акт  приймання-передачі
 6. Про внесення змін до «Програми благоустрою  населених пунктів на території Вигодянської  сільської ради на 2024-2025 роки».
 7. Про внесення змін до «Програми фінансової  підтримки комунальних підприємств  Вигодянської сільської ради на 2024-2025 роки».
 8. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання  і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються  за рахунок місцевого бюджету сільської ради.
 9. Про затвердження  «Програми про оздоровлення  та  відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на 2024 рік».
 10. Про внесення змін до Положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення при Вигодянській сільській раді.
 11. Про затвердження «Програми надання  одноразової допомоги дітям-сиротам і  дітям, позбавленим батьківського  піклування, після досягнення  18-річного віку на території Вигодянської сільської ради на 2024-2026 роки».
 12. Про внесення змін до Програми «Підтримка обдарованих  дітей Вигодянської сільської ради» на 2023-2027рр.»
 13. Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу  об’єктів оренди комунальної власності Вигодянської сільської ради, щодо яких прийнято  рішення про передачу в оренду на аукціоні, затвердження умов оренди майна та оголошення аукціонів
 14. Про затвердження Порядку придбання у комунальну власність Вигодянської сільської ради об'єктів нерухомого майна.
 15. Про внесення змін до Програми  розвитку культури на території  Вигодянської  сільської ради на 2024-2025 роки.
 16. Про затвердження офіційного символу села Вигода  та Вигодянської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області – герба, опису та положення про порядок використання символіки територіальної громади.
 17. Про внесення змін до  Програми підтримки ЗСУ, підрозділів  територіальної оборони, добровольчих формувань,  прикордонних  загонів Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових  діях, пов'язаних з захистом незалежності,  суверенітету та  територіальної цілісності України на 2022-2024рр.(зі змінами).
 18. Про затвердження «Програми підтримки постраждалих жителів  Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано пошкоджено)  внаслідок надзвичайної  ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією  російської федерації на 2024 рік».
 19. Земельні питання
 20. Різне
 21. Про затвердження Програми  для кривдників, що реалізується на території Вигодянської сільської ради на період 2024- 2027 років

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь