Проекти рішень на 17-е засідання сесія VIII скликання 23 грудня 2021 року

1. Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік.
  2. Додаток 1 до проекту рішення Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік
  3. Додаток 3 до проекту рішення Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік
  4. Додаток 5 до проекту рішення Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік
  5. Додаток 7 до проекту рішення Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік
  6. Про затвердження розпоряджень по Вигодянській сільській раді, прийнятих в міжсесійний період та наказів по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради прийнятих в міжсесійний період;
  7. Про упорядкування умов оплати праці посадових осіб, службовців та робітників зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування Вигодянської  сільської ради та її виконавчих органів.
  8. Про упорядкування умов оплати праці посадових осіб фінансового управління Вигодянської  сільської ради.
  9. Про упорядкування умов оплати праці посадових осіб служби у справах дітей Вигодянської  сільської ради.
  10. Про упорядкування умов оплати праці посадових осіб відділу соціального захисту населення сільської ради.
  11. Про умови оплати праці,  преміювання, встановлення доплат, надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам комунального закладу «Центр культури та дозвілля Вигодянської сільської ради».
  12. Про затвердження Програми поводження з тваринами та  регулювання чисельності безпритульних тварин  гуманними методами на території Вигодянської сільської територіальної громади на 2022 - 2024 роки.
  13. Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами на території Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022-2024 роки
  14. Про затвердження  Положення про ланку територіальної  підсистеми єдиної державної системи  цивільного захисту Вигодянської сільської ради
  15. Про закриття бібліотеки-філії села Курган.
  16. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 369-VIII скликання від  26 липня 2020 року «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
  17. Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Вигодянської сільської ради щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, затвердження умов оренд майна та оголошення аукціонів.
  18. Про перейменування вулиць  в селі Василівка Одеського району Одеської області.
  19. Про  взяття на баланс Вигодянської сільської ради трансформаторних підстанцій з подальшою передачею у власність ДТЕК «Одеські Електромережі».
  20. Про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого майна з державної власності в комунальну власність.
  21. Земельні питання.
  22. Різне.-

- Земельні питання.

-Про внесення змін і доповнень до рішення сесії   Вигодянської  сільської  ради  №   41 -VIІI від 23 грудня  2020 року„Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік”