Засідання від 04.08.2022 року

1. Про закупівлю Управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Вигодянської сільської ради послуг з поточного ремонту споруди цивільного захисту в закладі освіти Вигодянської сільської ради.
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 312 від 11 березня 2022 року «Про визначення переліку товарів, робіт та послуг, публічні закупівлі яких здійснюються виконавчими органами Вигодянської сільської ради – головними розпорядниками бюджетних коштів, комунальними підприємствами, установами та закладами без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель в умовах воєнного стану».
  3. Про затвердження Програми вступного інструктажу, Положення про розробку інструкцій з охорони праці, Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки, для працівників Вигодянської сільської ради.
  4. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  5. Про надання матеріальної  допомоги членам сімей мобілізованих громадян під час воєнного стану на території України
  6. Про надання матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям під час воєнних дій за Незалежність України.
  7. Про надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах у зв’язку із введенням воєнного стану на території України
  8. Про надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним  та/або евакуйованим особам (населенню) у зв’язку із введенням воєнного стану на території України
  9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку