Засідання від 07.04.2022 року

1. Про виконання місцевого бюджету за І квартал 2022 року.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради № 968 -VIІI від 23 грудня  2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік» (15546000000).
  3. Про погодження тарифу  на виробництво теплової енергії ПП «Перспектива – 77».
  4. Про передачу продуктів харчування нетривалого зберігання з закладів дошкільної освіти сільської ради малозабезпеченим жителям та  військовослужбовцям у разі потреби.
  5. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  6. Про надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам (населенню) у  зв’язку із введенням воєнного стану на території України.
  7. Про надання матеріальної допомоги на поховання сім’ям загиблих (померлих внаслідок поранення) військовослужбовців  під час воєнних дій.
  8. Про надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах у зв’язку із введенням воєнного стану на території  України.
  9. Про організацію благоустрою та санітарної очистки населених пунктів.
  10. Про надання ______________________статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  11. Про призначення _______________ піклувальником неповнолітнього ___________________, 04.03.2006 р.н.
  12.  Про надання ____________________статусу дитини-сироти.
  13. Про надання  ____________________ статусу дитини-сироти.
  14. Про надання  _____________________статусу дитини-сироти.
  15. Про надання  _____________________ статусу дитини-сироти.
  16. Про надання згоди СГ ТОВ «ВЕНЕРА» на санітарну очистку лісополоси на полі   № 8 та під’їзду до насосної НСП № 9 с.Березань Вигодянської сільської ради