Засідання від 15.09.2022 року

1. Про відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, Дня працівників освіти на території Вигодянської сільської ради.
  2. Про затвердження плану організації і проведення заходів щодо відзначення Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України на території сільської ради
  3. Про проведену роботу директорів закладів загальної середньої освіти Вигодянської сільської ради протягом 2021/2022 навчального року
  4. Про погодження тарифу на виробництво теплової енергії ПП «Перспектива -77»
  5. Про призначення Цитульського Олександра Івановича на посаду директора Комунального підприємства «Виробниче управління житлово-виробничого господарства с.Василівка»