Засідання від 23.06.2022 року

1. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради № 968 -VIІI від 23 грудня  2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік» (15546000000).
  2. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №-VIII скликання від 23.12.2020 року «Про затвердження соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки»
  3. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради № 235-VIII від 08 квітня 2021 року « Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки»
  4. Про відзначення 26-ї річниці Конституції України та затвердження плану заходів на території Вигодянської сільської ради
  5. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  6. Про надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним та/або       евакуйованим особам (населенню) у  зв’язку із введенням воєнного стану на території України.
  7. Про надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах у зв’язку із веденням воєнного стану на території України
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вигодянської сільської ради від 27.04.2022 року № 335 «Про затвердження Програми «Заходи на розвиток підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань Одеського району Одеської області на 2022-2023 роки»
  9. Про створення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг
  10. Про надання матеріальної допомоги