Засідання від 25.05.2022 року

1. Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території Вигодянської сільської ради
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради № 968 -VIІI від 23 грудня  2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради Одеського району  Одеської області на 2022 рік» (15546000000).
  3. Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті на 2022 рік
  4. Про внесення змін до рішення сесії Вигодянської сільської ради № 221-VIII  скликання від 04 березня 2021 року «Про затвердження Програми цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Вигодянської сільської ради на 2021-2024 роки»
  5. Про продовження строку договору особистого строкового сервітуту
  6. Про надання згоди на безоплатне прийняття ноутбуків зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Вигодянської сільської ради
  7. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення
  8. Про надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам (населенню) у  зв’язку із введенням воєнного стану на території України.
  9. Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради від 04 березня 2022 року № 1140-VIII «Про затвердження Програми «Безпека  громади» на території Вигодянської сільської ради 2022-2024 роки.»
  10. Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, соціально-культурної сфери Вигодянської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років