27 Січня, 2021 р., 15:21
З 2021 року в Україні розпочинається всеукраїнська роз'яснювально-інформаційна кампанія EUkraine, що розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Кампанія реалізується під патронатом Віце-прем'єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U.
26 Січня, 2021 р., 15:20
09 Січня, 2021 р., 13:22
Вперше, за роки незалежності нашої країни, ось така зелена красуня з'явилася в центрі с.Василівка! Василівці щиро дякують небайдужим односельчанам, підприємцям та депутатам: Петровської Н.В., Тімкован Л.М., Оськіну Д.Ю. за організацію свята, за подарований гарний новорічний настрій: "Сподіваємось, що ця традиція збережеться на довго! Вітаємо всіх з новорічними та різдвяними святами! Зичимо миру, добра та щастя в кожну домівку".