19 Травня, 2021 р., 14:42
Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21 грудня 2018 року №837-VII (зі змінами) передбачена часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільського господарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.
15 Травня, 2021 р., 14:27
Щороку у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. У 2021 році цей День припадає на 15 травня.
03 Травня, 2021 р., 12:32
1 травня в Кам'янці, за сприяння та підтримки органів місцевого самоврядування, під керівництвом Олександра Заблоцького пройшов весняний турнір міні-футболу серед юнаків, участь в якому прийняли 6 команд.