13 Серпня, 2021 р., 15:54
Щорічно у літню пору року відзначається прекрасне свято – День молоді. Це свято натхнення, енергії й запалу, самоствердження та романтики.
12 Серпня, 2021 р., 16:48
Сьогодні, 12 серпня 2021 року, на черговій 12 сесії Вигодянської сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та культури Одеського району, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, віданність своїй справі, активну життєву позицію та з нагоди святкування першої річниці створення Одеського району Грамотами Одеської районної ради були нагороджені:
04 Серпня, 2021 р., 09:32
30 липня до Вигодянської громади було здійснено перший робочий виїзд група членів Одеського місцевого центру з надання безоплатної первинної правової допомоги. Участь у зустрічі з представниками Центру, на якій були порушені питання про зміни в законодавстві щодо захисту прав землекористувачів та землевласників та щодо прийняття спадщини, взяли члени виконавчого комітету сільської ради, старости та працівники ради.
24 Липня, 2021 р., 01:14
Керуючись «Порядком та умовами надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа затвердженими постановою Кабінетом Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (зі змінами від 01.06.2020 року № 515), відповідно до ч. 15 п. 3 Постанови Верховної Ради № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», у зв’язку із ліквідацією Біляївського району та районної комісії а також відповідно до протоколу № 2 – ОН від 21 січня 2021 року селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення де акцентували увагу на тому, що згідно чинного законодавства у сфері захисту дітей відповідальність за забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, несуть безпосередньо очільники органів місцевого самоврядування.
22 Липня, 2021 р., 14:35
20 липня 2021 року Вигодянський сільський голова Алла Рибачок провела планове засідання виконавчого комітету. У ході засідання було прийнято позитивні рішення по 7 питаннях порядку денного. А саме:
21 Липня, 2021 р., 12:43
З 16 липня української стає більше!