18 Червня, 2021 р., 20:17
Сьогодні, 18 червня о 15.00 год. в Петрівському будинку культури відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. На нього зібралися представники медичної сфери з усіх куточків нашої громади.
16 Червня, 2021 р., 16:45
У вівторок, 15 червня, під керівництвом сільського голови Алли Рибачок відбулася робоча нарада з медичними працівниками Вигодянської ОТГ. Крім завідувачів амбулаторій та ФАПів участь у нараді взяли начальник фінансового управління Ольга Лаптєва та староста Березанського старостинського округу Світлана Владическу.
11 Червня, 2021 р., 09:41
На сьогоднішній день соціальну інфраструктуру Вигодянської ОТГ представляють:
09 Червня, 2021 р., 09:37
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 9 червня 2021 року року під керівництвом сільського голови Алли Рибачок, було проведено засідання ради опіки та піклування Вигодянської сільської ради.
07 Червня, 2021 р., 10:58
З 17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок, присвячений 30-й річниці Незалежності України та внесений до переліку офіційних заходів цієї знаменної дати.
07 Червня, 2021 р., 09:33
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 №517 «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрями державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції на 2021 рік.